Svět zvířat k třídění na stěně

 
Akce Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 3
 

Udělejte si dobrodružství ve světe zvířat s našimi hračkami! Multifunkční montessori obrázky na zeď s tématem světa zvířat k třídění. Skvělá pomůcka pro batolátka, předškolní výuku a domácí čas. 

Zábavná sada pro děti a rodiče, kteří mohou interagovat s různými prvky a vytvářet různé kreativní vzdělávací scény, o kterých si mohou společně vyprávět. Je to skvělý a zábavný způsob, jak naučit děti, jak rozpoznat zvířata.

Dále slouží jako krásná dekorace do dětského pokoje nebo do zařízení, které navštěvují děti. 

Dostupnost Již brzy v nabídce
Běžná cena 1 000 Kč
Ušetříte 150 Kč (–15 %)
850 Kč    
Kód produktu 201
Kategorie LOGOPEDIE
Garance doručení
nepoškozeného zboží
 

Obrázky jsou vyrobené z filcu/plsti. Velikosti obrázků jsou vhodné pro malé ručičky. Tyto interaktivní plstěné obrázky lze opakovaně přesouvat na plstěné desce. S připojenými 4 robustními háčky lze velkou plstěnou podkladovou desku snadno zavěsit.

Balíček obsahuje: 54 ks obrázků a 1 ks deska, 4 ks háčky na zavěšení

Tato 54dílná předřezaná plstěná sada obsahuje dinosaury a další obrázky, které doplňují dobrodružství se zvířátky na zdi.Obrázky jsou určené k třídění podle toho, kde zvířatka žijí, konkrétně v zoo, v džungli, na statku, v moři, na louce a další.  Děti mohou používat přenosnou flanelovou tabuli k vytváření vlastních příběhů o dobrodružství zvířat znovu a znovu a užívat si smyslové a nápadité hry.

Pomozte svým batolatům prozkoumat tajemství zvířecího světa se sadou plstěných desek! Tato kreativní aktivita umožňuje dětem používat svou představivost a rozvíjet své verbální dovednosti vytvářením vlastních vět a příběhů. Je to skvělý dárek pro děti ve věku 3+ a pomáhá jim zdokonalit jejich ruční schopnosti.